Tesettür Elbisede Yeni Sezon Modelleri

08Rahatlığı ve şık görünmesi sebebiyle tesettür elbise tercih eden kadınlar, her giyim tarzındaki gibi sıklıkla tesettür elbisede de yeni sezon modelleri tercih etmektedirler. Bu nedenle geçmişteki tesettür elbise çeşitlerinden farklı olarak dizayn edilmiş veya yeni desenler kullanılmış ürünler, diğer modellere nazaran daha fazla rağbet görmektedir. Hemen hemen her insanın içinde farklı giyinme arzusu vardır. Bu arzuyu, daha önceki tesettür elbise modellerine benzemeyen ürünleri tercih ederek karşılayabilirsiniz. Yeni sezonda tesettür elbise modelleri, sadece günlük giyim için değil, özel randevularınız veya davetleriniz içinde oldukça şık gösterecek formda tasarlanmıştır. Bu yazımızdan faydalanarak yeni sezon tesettür elbise modelleri hakkında kolayca fikir sahibi olabilirsiniz.

Baskılı Tesettür Elbiseler

Yeni sezon ürünlerin arasında öne çıkan modellerden biri olan baskılı tesettür elbiseler, daha önceki üretilen elbiselerden farklı olarak göze çarpmaktadır. Sadece tesettürlü giyim modellerinde değil de tüm giyim tarzlarında popüler olan yazı baskılı ürünler, sportif görünmenizi sağlayacaktır. Genellikle baskılı tesettür elbise modellerinde, yazı baskısı göğüs veya kol kısmının yanlarında yer almaktadır. Yazı baskılı tesettür elbiseleri spor ayakkabılarınızla kombinlemek, şık görünmek adına en doğru tercihlerden biri olacaktır.

Çiçek Desenli Tesettür Elbiseler

Yeni sezon grubunda da bulunmasına rağmen, yaklaşık 2-3 sene önce piyasaya çıkmış olan çiçek detaylı tesettür elbiseler, tesettür giyim tarzını benimsemiş birçok kadın tarafından bu sezonda fazlaca tercih edileceğe benziyor. Desenlerindeki çiçeklerin boyutlarına göre farklılık gösteren çiçek desenli tesettür elbise bu sezon küçük çiçek desenli olanları daha fazla satın alınmakta. Küçük çiçek desenlerine sahip ürünler geçmişte kullanılan kıyafetleri anımsatarak bir parça nostalji de yaşatmaktadır. Günümüz modasında geçmişe doğru bir yolculuğun başladığını varsayarsak, çiçek desenli ürünlerin bu sezon ne kadar fazla tercih edilebileceğini tahmin etmek çok da zor olmayacaktır. Yine yazı baskılı modeller gibi çiçek desenli tesettür elbiseleri de spor ayakkabıyla kullanarak daha sportif bir görünüm elde edebileceğiniz gibi, stiletto ayakkabı modellerini de tercih ederek düğün, nişan veya bu tip organizasyonlara katılırken de kullanabilirsiniz. Ayrıca bu desene sahip ürünlerin renk yelpazesi de oldukça geniştir. Bu durum, halihazırda elinizde bulunan aksesuarlarınıza göre alışveriş yapabilmenizi sağlayarak yeni bir aksesuar alma ihtiyacını ortadan kaldıracaktır.

Dantelli Tesettür Elbiseler

Yeni sezon grubunun en iddialı modelleri arasında bulunan dantelli tesettür elbiseler, oldukça şık ve zarif bir görünüme sahiptir. Dantel detay yalnızca tesettür giyim tercih edenlerin değil tüm giyim tarzlarındakilere hitap eden bir ayrıntıdır. Bu modellerde dantel detaylar genellikle tesettür elbisenin kol ve etek bölümlerinde yer aldığı gibi bu tip modellerin haricinde tüm elbisenin dantel detaydan oluştuğu tesettür elbise modelleri de mevcuttur. Ağırlıkla bu modellerde renk olarak mürdüm ve zümrüt yeşili tonları kullanılmaktadır.

Yorum Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir